İşiniz ya da fikriniz için.
Kurumsal Website

Günümüzde neredeyse her şirketin kurumsal bir websiteye ihtiyacı var. Yaklaşık son 10 yılda internet kullanımının her geçen yıl katlanarak yaygınlaşması ile bu durum şirketler için bir zorunluluk haline geldi.

İnternette bulunur ve incelenir olabilmek, websiteniz üzerinden iletişim kanalı oluşturabilmek, tartışmaya kapalı olacak kadar kritik bir öneme sahip. Verilen hizmetleri, yapılan projeleri veya pazarlanılan ürünleri bir website aracılığı ile müşterilere sunabilmek önemli bir güç.

İnternet ortamındaki niteliklerini geliştiren şirketler her zaman bir adım daha önde olmaya devam edecekler.

Daha Fazla

Online Olarak Büyüyün.
E-ticaret Sitesi

Ürünlerinizi online olarak satışa sunmak şirketinizin prestiji için önemli bir adım.

Güncel kalması için düzenli olarak emek verilen, internet reklamları ve kampanyalarla desteklenen e-ticaret sitelerinin ticari hacimleri istikrarlı şekilde artmaya devam eder.

Daha Fazla

Yeni müşterilere ulaşın.
Reklam Yönetimi

İnternet reklamları o kadar büyük bir öneme sahiptir ki, günümüzde bir çok şirketin ticari gelirinin önemli bir bölümü Google Ads ile verilen reklamlar sayesinde oluşmaktadır. Webreta buna bir örnektir. Webreta’nın ortalama 10 müşterisinden 8’sini internet reklamları üzerinden webreta.com.tr adresine ulaşan müşteriler oluşturur.

Belki bunlardan biri de sizsiniz.

Daha Fazla

Prestijinizi artırın.
Sosyal Medya Yönetimi

Sunduğunuz hizmeti/ürünü ve bu hizmetin/ürünün işleyiş biçimini müşterilerinize tüm şeffaflığı ve estetiği ile gösterebilmek adına sosyal medya hizmeti alarak kurumsal kimliğinizi başarılı bir şekilde yansıtabilirsiniz.

İnternetten satış ihtiyacı duymasanız bile hizmetinizin/ürününüzün sunumu sizin dijital platformlardaki prestijinizi belirler ve kullanıcılar size dijital kimliğiniz üzerinden not vermeye başlarlar. Çünkü algılar toplumu yönetir ve ilk izlenim bir firma ile alakalı çok fazla bilgi verir.

Daha Fazla

Manavkuyu 274/5. Sk. No : 5/B
Bayraklı / İzmir 

Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Site Haritası

Diğer İçerikler

Tüm hakları saklıdır. | webreta.com.tr