Reklam Yönetimi

Müşterilerinize aracılarla değil direkt olarak ulaşın.

İnternet reklamları o kadar büyük bir öneme sahiptir ki, günümüzde bir çok şirketin ticari gelirinin önemli bir bölümü dijital reklamlar sayesinde oluşmaktadır. Webreta buna bir örnektir. Webreta’nın ortalama 10 müşterisinden 8’ini internet reklamları üzerinden webreta.com.tr adresine ulaşan müşteriler oluşturur.

Belki bunlardan biri de sizsiniz.

Bir firmanın dijital platformlardaki başarısı yalnızca profesyonel websitesi ya da sosyal medya yönetimi ile ölçülemez. Dijital reklamlar; firma bilinirliği, potansiyel müşteri bulma, sıcak-soğuk satış, dijital platformlara çekilen soğuk trafik ile sizi ayakta tutabilen, müşteri portföyünüzü artıran ve güncel tutan çok önemli araçlardır.

Maalesef hâlâ günümüzde bu araçları gereksiz gören, gücüne inanmayan firmalar mevcuttur. İstatistiklere göre önümüzdeki yaklaşık 5 yıl içerisinde dijital reklamlara adapte olmayan firmaların, olan firmalara göre ticari hacimlerinin geride kalacağı ve uzun vadede zamanla piyasadan silinecekleri öngörülmektedir.

Ne Yapmalıyım?

Temkinli Olun

Her sektörde olduğu gibi bu sektörün içinde de amacı dışında hareket eden, müşteriyi doğru yönlendirmeyen, google ve sosyal medya reklam dinamiklerine hakim olmamasına rağmen profesyonel/uzman gibi hizmet pazarlayan birçok firma/kişi bulunmaktadır. Müşterilerimizin bir kısmı bu kişiler ile çalıştıktan sonra yaşadıkları mağduriyet sonucu bize gelmişlerdir.

Bu kişilerin/ajansların çalışma şekillerinden ve profesyonelliğinden emin olmadan lütfen çalışmaya başlamayınız. Bu firmaların referanslarını inceleyin, gerekirse referansları ile görüşerek yapılan çalışmalar ve alınan verim konusunda doğrudan bilgi alın.

Detaylı bilgi ve sorularınız için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın


Merak ettikleriniz mi var?

Bilgi ve teklif almak için lütfen bize ulaşın, 24 saat içinde dönüş yapalım.

Reklam Yönetimi Teklif Talebi

  Manavkuyu 274/5. Sk. No : 5/B
  Bayraklı / İzmir 

  Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

  Site Haritası

  Diğer İçerikler

  Tüm hakları saklıdır. | webreta.com.tr