Sosyal Medya Yönetimi

Dijital kimliğinizi oluşturun

Sunduğunuz hizmeti/ürünü ve bu hizmetin/ürünün işleyiş biçimini müşterilerinize tüm şeffaflığı ve estetiği ile gösterebilmek adına sosyal medya hizmeti alarak kurumsal kimliğinizi başarılı bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Bir firmanın kurumsal kimliğini doğru bir şekilde yansıtabilmesi ve doğru hedef kitleye ulaşabilmesi için Sosyal Medya Yönetimi çok etkili ve talep etmesi gereken elzem bir hizmettir.

Sosyal Medya Yönetimi ile sunduğunuz hizmeti/ürünü direkt olarak bu hizmet/ürün ile ilgilenen kişilere sunma olanağınız olduğu için sunum biçiminiz ve kalitesi müşteriyi ilk etapta alabilmekte çok büyük rol oynar.

İnternetten satış ihtiyacı duymasanız bile hizmetinizin/ürününüzün sunumu sizin dijital platformlardaki prestijinizi belirler ve kullanıcılar size dijital kimliğiniz üzerinden not vermeye başlarlar. Çünkü algılar toplumu yönetir ve ilk izlenim bir firma ile alakalı çok fazla bilgi verir.

 

Süreç nasıl işliyor?

Çalışma Şeklimiz

1. Ön Görüşme ve Toplantı: Bize ilk ulaşmanızda isteklerinizi ve beklentilerinizi dinler, bir toplantı tarihi belirleriz. İster ofizimizi ziyaret edebilir, isterseniz bizi ofisinizde ya da işyerinizde ağırlayabilirsiniz. Ya da daha farklı bir iletişim kanalıyla proje toplantımızı gerçekleştirebiliriz. Bu toplantıda sosyal medya yönetimine dair yol haritamızı konuşur, içerikler, tasarımlar ve konsept üzerine bir fikir alışverişinde bulunuruz.

2. Süreç: Sosyal Medya Yönetimi aylık olarak çalışılan bir hizmettir. Her ay sosyal medya planınız hazırlanır, içeriklerin nasıl olacağı, nasıl tasarımlar çıkacağı, nelere dikkat edileceği, bu ay takipçilere ve ziyaretçilere verilmek istenen izlenim, varsa duyurular, kampanyalar, haberler vb. içerikler post, story veya reels şeklinde farklı formatlar için hazırlanır. Tarafınıza sunulur ve onayınız ile birlikte belli bir sistem içinde algoritmalara uygun şekilde ay boyunca paylaşılır.

3. Sonuç: Her zaman doğru hedef kitleye ulaşarak takipçi sayısını artırmayı hedefleriz. Bununla beraber asıl amacımız, sektörünüzde profesyonel ve güçlü bir izlenim vermenizi sağlamaktır. Potansiyel müşterileriniz için ilk izlenim çoğu zaman tercih sebebi olur. Bir çok firmanın sosyal medya hesapları ve websiteleri, o firmalardan hizmet ya da ürün almadan önce müşteriler tarafından incelenir.

Bize Ulaşın


Merak ettikleriniz mi var?

Bilgi ve teklif almak için lütfen bize ulaşın, 24 saat içinde dönüş yapalım.

Sosyal Medya Teklif Talebi

  Manavkuyu 274/5. Sk. No : 5/B
  Bayraklı / İzmir 

  Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

  Site Haritası

  Diğer İçerikler

  Tüm hakları saklıdır. | webreta.com.tr