Kurumsal Website

Neden ihtiyacım var?

İnternette bulunur ve incelenir olabilmek, websiteniz üzerinden iletişim kanalı oluşturabilmek, tartışmaya kapalı olacak kadar kritik bir öneme sahip.

Artık bir gerçek var ki; çağımızın her şirkete sunduğu bir zorunluluk: Modern kurumsal website. İnternet kullanımının son on yılda gösterdiği muazzam artış, bu gereksinimi hayati kılmıştır. İnternette var olmak, sadece var olmaktan öte bir anlam taşır. Websiteniz, işletmenizin dijital dünyadaki yüzü olarak, etkileşim ve iletişimde anahtar rol oynar.

Hizmetlerinizi, projelerinizi ve ürünlerinizi bu dijital platform üzerinden anlatmak, ticari farkınızı ortaya koymakta büyük rol oynar.

Özellikle reklam çalışmaları ile domine edilen, şirketinize göre dizayn edilmiş kurumsal bir websitenin başarıyı kaçırma ihtimali yok denecek kadar azdır.

Süreç nasıl işliyor?

Çalışma Şeklimiz

1. Ön Görüşme ve Toplantı: Bize ilk ulaşmanızda isteklerinizi ve beklentilerinizi dinler, bir toplantı tarihi belirleriz. İster ofizimizi ziyaret edebilir, isterseniz bizi ofisinizde ya da işyerinizde ağırlayabilirsiniz. Ya da daha farklı bir iletişim kanalıyla proje toplantımızı gerçekleştirebiliriz. Bu toplantıda websitenin tasarım çizgileri, renkleri, neye benzeyeceği, özellikleri, isteğinize yakın örnek websiteleri, sitenin içinde bulunacak sayfalar, sayfa içerikleri vb. websitenize ait gerekli tüm detayları konuşuruz

2. Proje Başlangıcı: Yapılacak projeye göre bir teslim süresi hesabı yapılır. (minimum 5 maksimum 30 gün.) Daha sonra Webreta sunucularında bir demo çalışma alanı oluşturulur ve bu alanın linki sizinle paylaşılır. Siteniz teslim olana kadar projenin gelişim aşamalarını bu linkten takip edebilir, dilerseniz yorumlarınızı iletebilir ve projenize yön verebilirsiniz.

3. Proje Bitimi: Websiteniz tamamlanma aşamasında geldiğinde, onayınız ile birlikte yayına geçeriz. Yayına geçtiğimizde süreç tamamlanmış olur.

4. Yayın Sonrası: Websiteniz yayına geçtikten sonra artık Webreta sorumluluğundadır. Tüm teknik ve tasarımsal konularda e-posta ya da müşteri destek sistemi ile talep açabilirsiniz.

Kurumsal Website Kampanyası

Kampanyadan faydalanarak 2024’te dijital dünyaya güçlü bir giriş yapın.

Kampanyayı İncele

Kampanya talebi oluşturun

24 saat içinde tarafınıza ulaşıyoruz.

hemen ulaşın.

+90 542 580 94 92

Kampanya Talep Formu

  Manavkuyu 274/5. Sk. No : 5/B
  Bayraklı / İzmir 

  Kredi kartı ile ödeme yapabilir,
  dilerseniz 12 taksite kadar bölebilirsiniz.

  Site Haritası

  Diğer İçerikler

  Tüm hakları saklıdır. | webreta.com.tr