Kapsam

Kampanyaya sadece kurumsal ve bireysel websiteleri dahildir. İşiniz, şirketiniz ya da fikriniz için her konsepte uygun web sitesi geliştiriyoruz.

 • E-ticaret / Online Satış sistemleri kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanya fiyatına KDV dahil değildir.

Avantajlarınız

 • Toplantı ve tanışma –  Website tasarımı, sayfaları (anasayfa, hakkımızda, hizmetler vb.) ve içeriği ile ilgili 1 saat kadar toplantı yaparız. isterseniz ofisimize gelebilir, ya da bizi ofisinizde/işyerinizde ağırlayabilirsiniz. Diledeğiniz farklı bir iletişim kanalı ile de toplantımızı gerçekleştirebiliriz.
 • Esneklik Projeniz geliştirilirken tasarımsal detaylar konusunda istediğiniz zaman istekte bulunabilir, revize verebilirsiniz. Kampanya paketinden bir kere faydalandığınız zaman tüm içeriklere sahip olursunuz ve proje geliştirilirken kampanyaya dahil olan ama kullanmak istemediğiniz özellikleri daha sonra dilediğiniz zaman kullanabilir, websitenize ekletebilirsiniz.
 • Ödeme Kolaylığı Ödemenin %50’si işe başlarken, %50’si iş teslim edilirken alınır. Kredi kartı ile ödeme yapabilir, 12 taksite kadar bölebilirsiniz.

Neler Dahil?

 1. Alan Adı (Domain) www.websiteniz.com gibi (.com, .com.tr, .net vb.) istediğiniz bir alan adı sizin için tescil edilir.

 2. Sunucu (Hosting) Websiteniz ve kurumsal e-mail hizmetleriniz için webreta sunucularında hosting sağlanır.

 3. SSL Sertifikası Webreta tarafından sitenize bir güvenlik lisansı kurulumu yapılır.

 4. Kurumsal E-postalar 5 adete kadar e-posta kullanım hakkı tanımlanır. Örn: info@alanadiniz.com, muhasebe@alanadiniz.com vb.

 5. Projeler / Portfolyo Sistemi Yaptığınız projeleri ve işleri sergileyip bunlara dair bilgi verebileceğiniz bir inceleme sistemi oluşturulur.

 6. Duyuru / Haberler Sistemi Websitenizde blog yazabilir, işinizle ilgili yeni bir gelişmeyi haber olarak paylaşabilir, duyuru yapabilirsiniz.

 7. Ürün Modülü Eğer sunduğunuz ürünleriniz varsa, bunları ait bilgileri  (isim, bilgi, fiyat, özellikler vb.) kolayca yönetebilirsiniz.

 8. Yabancı Dil Entegrasyonu %95 ve üzeri doğru çeviri. Websitenizde dil değiştirici olur, 2 adet yabancı dil seçeneği tanımlanır.

 9. Whatsapp Entegrasyonu Sitenizde istediğiniz bir köşeye whatsapp butonu konur, müşterileriniz doğrudan whatsapp üzerinden size ulaşabilir.

 10. İletişim / Teklif Formu İletişim sayfanıza bir iletişim formu konur ve müşterileriniz için bir teklif formu hazırlanabilir.

 11. Kariyer / İş Başvuru Formu İş ilanlarınız için bir form oluşturulur. Bu formda iş başvuru kriterleri belirlenebilir, cv gönderilebilir.

 12. QR Code (Kare Kod) Websiteniz için bi qr kod oluşturulur, bu kod anasayfanıza, hizmetlerinize ya da projeierinize yönlendirilebilir.

 13. Instagram entegrasyonu Firmanızın instagram hesabında paylaşılan gönderiler anlık olarak websitenizde istediğiniz bir sayfada da galeri niteliğinde paylaşılır.

 14. Tüm Cihazlarda Optimizasyon Siteniz, masaüstü ve mobil cihazlarda tam uyumlu ve hatasız çalışır.

 15. Admin Panel – Sitenizle ilgili birçok detayı admin panel üzerinden güncelleyebilirsiniz.

 16. Kurumsal Teknik Destek Websiteniz Webreta’da barındığı müddetçe teknik destek sisteminden faydalanmanız için size bir kullanıcı profili tanımlanır. Aynı zamanda kurumsal whatsapp hattımızdan da destek talebinde bulunabilirsiniz.

Ekstra Alabilecekleriniz

 1. Yüksek Hızlı Website Websiteniz ortalama üzeri hızlarda çalışır. Reklam ve SEO çalışmalarında doğrudan pozitif etkisi olur.

 2. Temel SEO Çalışması Websitenizdeki içerikler (metin, görsel, başlıklar, meta açıklamalar) organik olarak bulunma gücünüzü artıracak şekilde düzenlenir.

 3. Reklamlara Yönelik Website Kurumsal website inşa edilirken, yapılacak reklam çalışmalarına göre pozisyon alır, tasarım, altyapı ve dinamikleri buna göre inşa ederiz.

 4. Google Konum Kaydı Google’da işletmenizi aratanlar aynı zamanda konum ekranınızı görebilir ve yorum bırakabilirler.

 5. Kartvizit ve Mail İmza Profesyonel kartvizit tasarımlarınız yapılır. Aynı zamanda bu tasarımları mail imza olarak da kullanabilirsiniz.

 6. Profesyonel Logo Tasarımı Profesyonel logo tasarımı yapılır, bu logo vektörel bir logo olur ve tüm baskı işlemlerinde kullanılabilir.

hemen ulaşın!

+90 542 580 94 92

Kampanya talebi oluşturun

24 saat içinde tarafınıza ulaşıyoruz.

Kampanya Talep Formu

  Manavkuyu 274/5. Sk. No : 5/B
  Bayraklı / İzmir 

  Kredi kartı ile ödeme yapabilir,
  dilerseniz 12 taksite kadar bölebilirsiniz.

  Site Haritası

  Diğer İçerikler

  Tüm hakları saklıdır. | webreta.com.tr